yatırım danışmanlık

Yatırım Danışmanlığı – Yurtiçi-Yurtdışı, Firmalarımızın büyüme ve kalkınma yolunda makine ve teçhizat gerekliliğini YURTİÇİ ve YURT dışı FİNANS kaynakları ile çözüm bulmaktadır.

Danışmanlık olarak öncelikle;  yatırım yapacak  Firmamızın YATIRIM FİZİBİLİTE raporunu tanzim edip, akabinde yatırım tutarının FİNANSAL KAYNAK yapılandırmasını yapmaktayız.

Yatırım danışmanlığımız;

YURTİÇİ kaynak olarak ; LESAİNG, BANKA ÖZ KAYNAK, KATILIM FONLARI, KOSGEB,EXİM ve diğer kredi seçenekleri ile,

YURTDIŞI kaynak olarak ;  Hermes/Coface/Sace /Erg ve benzeri kuruluşlar ülke kredileri vermek için kurulmuş olan ve bulundukları ülkelerin yatırım mallarının ihracatını teşvik eden İhracat Kredi Kuruluşları’dır (Export Credit Agency /ECA). 

ECA’ların amacı kendi ülkelerinden yapılan ihracatı arttırmaktır.

Yatırım Danışmanlığı – Yurtiçi-Yurtdışı Bu amaçla, kendi ülkeleri dışındaki ithalatçılara, mal alımına yönelik orta vadeli krediler sağlarlar.

Eğer siz de bu ülkelerden ithalat yapacaksanız YILMAZ DANIŞMANLIK’ın  sunduğu aracılık ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanırsınız.

YATIRIM yapacak firmamızın en doğru kararı vermesini sağlamak amaçlı olarak;  firmaya tanzim edilen YATIRIM FİZİBİLİTE  raporu neticesinde DOĞRU YATIRIM ve DOĞRU KAYNAK için firma yetkililerinin kararı ile KARAR verilerek sonuçlandırılır.

Benzer Hizmetler

sık sorulan sorular
eximbank kredi
firma fizibilite rapor
Yöneti ve personel eğitimi
Finans Bankacilik Danismanligi
mali denetim danışmanlık
yatırım teşvik belgesi
dahilde isleme izin belgesi
yeni şirket kurulum